Spływy kajakowe rzeka Krutyń

Bliżej natury czyli spływy kajakowe rzeka Krutynia

Wakacje, to świetny czas na poprawę kondycji, zmobilizowanie się do aktywności fizycznej. Wszyscy wiemy, że w sytuacjach codziennych, kiedy łączymy pracę z życiem prywatnym, nie zawsze sport jest nam po drodze. Warto choć na wakacje zrobić wyjątek i postawić na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Przebywając na Mazurach, nie można nie skusić się na spływy kajakowe rzeką Krutynią. Są to tak charakterystyczne wycieczki, że praktycznie nie ma u nas turystów, którzy nie skusiliby się na taką wyprawę. Szczególnie, że nie jest ona zbyt trudna, za to biegnie przez malownicze tereny. Jest podzielona na kilka etapów, dlatego spływy kajakowe Krutyń stanowią bardzo ciekawy przykład na aktywne spędzanie czasu na Mazurach.

Każdy etap spływu jest wart obejrzenia. Przepiękne jeziora, natura, sporo zwierząt, których istnienia nie mieliśmy nawet pojęcia. Szczególnie jeśli nie mieszkamy z pobliżu zbyt wielu obszarów zielonych.

Ze swojego doświadczenia wiemy, że spływy kajakowe Krutyń są wybierane zarówno przez osoby przyjeżdżające w parach, jak i przez rodziny. Jest to bezpieczny szlak, którym można śmiało popłynąć razem z dzieckiem (oczywiście pod opieką dorosłego).

My osobiście uważamy, że spływy kajakowe rzeką Krutynią powinny być punktem obowiązkowym każdego odwiedzającego turysty. I nie są to tylko nasze słowa, niemal wszyscy, których zapytaliśmy to potwierdzają! Mazury są piękne, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę krajobraz, malowniczo położone tereny. Jest to wymarzone miejsce do uprawiania różnorodnych sportów, jak choćby jazda na rowerze, jogging, siatkówka i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *