Spływy kajakowe rzeka Krutyń

Spływy kajakowe na Mazurach

O Mazurach i spływach kajakowych jest ciągle za cicho. Niewiele osób wie, że Krutynia, to bardzo malowniczy i piękny szlak, który jest uznawany za jeden z najpiękniejszych w Europie.

Szlak ten jest wyjątkowy pod każdym względem, podróżując nim nie tylko będziemy mieli możliwość spotkania rzadkich gatunków roślin i zwierząt, ale przede wszystkim zrelaksowania się, niejako wtopienia w prawdziwą, dziką przyrodę. Szlak ten można przemierzyć kajakiem. Organizowane są różnego rodzaju spływy kajakowe rzeką Krutynią, które na stałe wpisane są w kalendarze odwiedzających nas turystów.

Pomimo tego, że spływy kajakowe rzeką Krutynią są tak malownicze i piękne, nie są zbyt trudne i nie stanowią niebezpieczeństwa dla niewprawionych kajakarzy. Stąd też pewnie spływy kajakowe Krutyń są tak bardzo popularne i tak chętnie wybierane przez przyjezdnych.

My z doświadczenia wiemy, że każdy się w Mazurach zakochuje. Przepiękne szlaki, malownicze tereny, tego nie ma nigdzie indziej, nawet za granicą!

Piękna szlaku nie oddają nawet zdjęcia, powszechnie zamieszczane na blogach i portalach społecznościowych. Ktoś, kto nigdy nie zasmakował piękna Mazur nie jest w stanie jeszcze się nim zachwycić. Dlatego też spływy kajakowe Krutyń tak tłumnie odwiedzają turyści. Jest to kwintesencja tego, co oferują Mazury.

Nie są też te szlaki na tyle trudne, by nie można ich było pokonać samodzielnie. Z przewodnikiem, z grupą, na pewno nie stanowi to problemu. Szczególnie dla kogoś, kto ma wytrenowane ręce i choć trochę lubi wiosłować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *